Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
viptor viptor írta ekkor 2004.03.26. 00:00
hello mindenkinek!
egy nap odajött hozzám a benzinkúton egy fiatalember és bemutatta nekem a SPURI- t kicsit kételkedve engedtem meg neki hogy tegyen a tankba 1 kicsit!!
Azt szeretném kérdezni hogy nem lesz ugye semmi baja a motornak ettől az adaléktol?
Köszi mindenkinek előre is!!!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft