A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztrációhello mindenkinek!
egy nap odajött hozzám a benzinkúton egy fiatalember és bemutatta nekem a SPURI- t kicsit kételkedve engedtem meg neki hogy tegyen a tankba 1 kicsit!!
Azt szeretném kérdezni hogy nem lesz ugye semmi baja a motornak ettől az adaléktol?
Köszi mindenkinek előre is!!!
egy nap odajött hozzám a benzinkúton egy fiatalember és bemutatta nekem a SPURI- t kicsit kételkedve engedtem meg neki hogy tegyen a tankba 1 kicsit!!
Azt szeretném kérdezni hogy nem lesz ugye semmi baja a motornak ettől az adaléktol?
Köszi mindenkinek előre is!!!
Legutóbbi hozzászólások