A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözletem!
Ígértem, hogy kijárok pár tank benzint és írok a tapasztalataimról. Nos, az Isten sem mossa le rólam, hogy nem vagyok beépített ember, de azt tapasztaltam hogy a fogyasztásom lecsökkent 7,3 átlagról 6,3-ra. A hosszú és hideg tél miatt nem tudtam megmérni a fogyasztást, de mióta jó idő van kijelenthetem,hogy 1 literrel kevesebbet fogyaszt a kocsi. A mostani tankolásba nem tettem spurit, kíváncsi vagyok az eredményre.
Üdv: Miki.
Ígértem, hogy kijárok pár tank benzint és írok a tapasztalataimról. Nos, az Isten sem mossa le rólam, hogy nem vagyok beépített ember, de azt tapasztaltam hogy a fogyasztásom lecsökkent 7,3 átlagról 6,3-ra. A hosszú és hideg tél miatt nem tudtam megmérni a fogyasztást, de mióta jó idő van kijelenthetem,hogy 1 literrel kevesebbet fogyaszt a kocsi. A mostani tankolásba nem tettem spurit, kíváncsi vagyok az eredményre.
Üdv: Miki.
Legutóbbi hozzászólások