Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Miki Miki írta ekkor 2012.04.22. 12:24
Üdvözletem!
Ígértem, hogy kijárok pár tank benzint és írok a tapasztalataimról. Nos, az Isten sem mossa le rólam, hogy nem vagyok beépített ember, de azt tapasztaltam hogy a fogyasztásom lecsökkent 7,3 átlagról 6,3-ra. A hosszú és hideg tél miatt nem tudtam megmérni a fogyasztást, de mióta jó idő van kijelenthetem,hogy 1 literrel kevesebbet fogyaszt a kocsi. A mostani tankolásba nem tettem spurit, kíváncsi vagyok az eredményre.
Üdv: Miki.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft