Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2012.05.08. 18:42
Kedves Miki!

Mi nagyker áron kínáljuk a boltokat plusz mennyiségi árengedményt is kapnak több karton esetén.
Sajnos a becsületes árrés nem elég a boltoknak! Pláne, ha viszik a terméket, mint a cukrot! Vérszemet kapnak! Ebből akarnak meggazdagodni!
A SPURI legtöbb boltban húzó termék, azaz vevőcsalogató. Mint az élelmiszer boltban az alapvető cikkek. Pld. tej, kenyér!
Próbálunk rávilágítani minden kereskedelmi egységbe a sok pozitív példával.
Ráadásul a multik 300%-os árrését nem kellene alkalmazni.
Az egyik cég megkeresett minket. Az alap árrésen felül 14 külön díjat számolt fel. Ezt majd egyszer leírom részletes. Tiszta röhej! Pedig Ők kerestek meg!!!!
Végül is 5-ször annyiért árulták volna. KIRÁLY!
Ja, és az én pénzem áll benne. Ha elkelt pedig 180napra fizet.
Tehát a kereskedelem útvesztőjét ne is feszegessük.
Mikor még alig volt ismert a SPURI elzavartak. Most pedig rimánkodnak!
Árulják csak a többi összes más adalékot. Ők aztán a becsapás mesterei.
A boltlistánk a Forgalmazóink menüben megtalálható kutatni kell a jó helyet.

Lám igaz a működési mechanizmus, ha lassanként csökken a fogyasztás. És egy ideig ki is tart. Ennek egyszerű fizikai okai vannak!
Gazdaságos csak állandó normál használatkor létezik. Csodatévő anyagok nincsenek, mindennek megvan a magyarázata.
További élvezetes autózást kívánok! Üdv.
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft