A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSosem hittem az üzemanyag adalékokban.Töltőállomás vezetőként nagyon sokszor ajánlottam minden kedves vásárlómnak, de isten igazából nem hittem, hogy használ. Egyszer kaptam ajándékba egy flakon piros SPURI adalékot. Gondoltam kipróbálom. Az autómban folyamatosan világított a motor hiba sárga lámpa. A szerelő azt mondta, hogy semmi komoly, az EGR szeleppel van a baj, menjek vele nyugodtan. Az ajándék SPURI betöltése után kb 300 km-ert megtéve észleltem, hogy kialudt a hibajelző lámpa. Gondoltam véletlen. A következő tankolásnál vettem még egy flakon SPURI-t és a lámpa mostanában már csak időnként villan fel. A legérdekesebb az egészben, hogy a üzemanyag fogyasztásom lecsökket 6 literről 5,5 literre. (Toyota Avensis 2.0 D4D) Lehet, hogy a SPURI tényleg jó? Kezdek hinni benne... 🙂
Legutóbbi hozzászólások