Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
BLaci BLaci írta ekkor 2012.05.13. 16:41
Sosem hittem az üzemanyag adalékokban.Töltőállomás vezetőként nagyon sokszor ajánlottam minden kedves vásárlómnak, de isten igazából nem hittem, hogy használ. Egyszer kaptam ajándékba egy flakon piros SPURI adalékot. Gondoltam kipróbálom. Az autómban folyamatosan világított a motor hiba sárga lámpa. A szerelő azt mondta, hogy semmi komoly, az EGR szeleppel van a baj, menjek vele nyugodtan. Az ajándék SPURI betöltése után kb 300 km-ert megtéve észleltem, hogy kialudt a hibajelző lámpa. Gondoltam véletlen. A következő tankolásnál vettem még egy flakon SPURI-t és a lámpa mostanában már csak időnként villan fel. A legérdekesebb az egészben, hogy a üzemanyag fogyasztásom lecsökket 6 literről 5,5 literre. (Toyota Avensis 2.0 D4D) Lehet, hogy a SPURI tényleg jó? Kezdek hinni benne... 🙂
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft