A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt fejlesztők!
Kb 5 éve használom a piros Spurit a dízel Megan II-emben, a legnagyobb megelégedettségemre, a fogyit levitte 0,5 l-el, és soha nem füstöl, még visszaváltás utáni "lerúgásnál" sem,a motor még a maga 106 LE-nél is rugalmasabb, és halkabb lett, melyekért maximális elismerésem az egész fejlesztő gárdának...! 😀
Nemrég vettem egy 1300 cm3-es, 2 hengeres, Honda VTX chopper motort, 32000 km-rel. Nem kaptam mindjárt itt Pécsett Spurit, Önöktől kellett rendelnem, de végül is elkezdtem használni a motoromba is, és kb: 1500 km óta használom. A fogyasztásom le is ment 5,5-6,0-ról, állandó 4,7-4,9-es fogyira, amivel nagyon elégedett is volnék, de a gyertyáim folyamatosan, most is feketék, kormosak a központi elektróda kivételével (azok szép világosak, korom nélküliek) mindkét henger, 2-2 gyertyájánál, egyformán ugyan ez a jelenség látható... 🙁
Mikor megvettem, elvittem a helyi Red Baron, kizárólag japán motorokat árusító, és szervizelő képviseletéhez, ahol mindent gyári értékek szerint ellenőriztek, és beállítottak.
Kérdésem, hogy ha a fogyasztás lement, miért nem egyenletesen őz barnák, vagy legalábbis nem korom nélküliek a gyertyák vajon...?!
Másik kérdésem, hogy mi a véleményük ugyan ezen motornál a benzin mellett 30% E85 folyamatos használatáról a Spuri további alkalmazása mellett?
Kipróbáltam a benzin-E85 70-30%-os arányát, pluszfogyasztásom nincs, ugyan olyan takarékos a moci a Spuri további adagolásával, a gyertyák egy kicsit világosabbak lettek azóta, de az elektródától távolodva még mindig kormosak...?!
Várom megtisztelő válaszukat!
Üdvözlettel: Tóth Attila
Kb 5 éve használom a piros Spurit a dízel Megan II-emben, a legnagyobb megelégedettségemre, a fogyit levitte 0,5 l-el, és soha nem füstöl, még visszaváltás utáni "lerúgásnál" sem,a motor még a maga 106 LE-nél is rugalmasabb, és halkabb lett, melyekért maximális elismerésem az egész fejlesztő gárdának...! 😀
Nemrég vettem egy 1300 cm3-es, 2 hengeres, Honda VTX chopper motort, 32000 km-rel. Nem kaptam mindjárt itt Pécsett Spurit, Önöktől kellett rendelnem, de végül is elkezdtem használni a motoromba is, és kb: 1500 km óta használom. A fogyasztásom le is ment 5,5-6,0-ról, állandó 4,7-4,9-es fogyira, amivel nagyon elégedett is volnék, de a gyertyáim folyamatosan, most is feketék, kormosak a központi elektróda kivételével (azok szép világosak, korom nélküliek) mindkét henger, 2-2 gyertyájánál, egyformán ugyan ez a jelenség látható... 🙁
Mikor megvettem, elvittem a helyi Red Baron, kizárólag japán motorokat árusító, és szervizelő képviseletéhez, ahol mindent gyári értékek szerint ellenőriztek, és beállítottak.
Kérdésem, hogy ha a fogyasztás lement, miért nem egyenletesen őz barnák, vagy legalábbis nem korom nélküliek a gyertyák vajon...?!
Másik kérdésem, hogy mi a véleményük ugyan ezen motornál a benzin mellett 30% E85 folyamatos használatáról a Spuri további alkalmazása mellett?
Kipróbáltam a benzin-E85 70-30%-os arányát, pluszfogyasztásom nincs, ugyan olyan takarékos a moci a Spuri további adagolásával, a gyertyák egy kicsit világosabbak lettek azóta, de az elektródától távolodva még mindig kormosak...?!
Várom megtisztelő válaszukat!
Üdvözlettel: Tóth Attila
Legutóbbi hozzászólások