A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt BLaci!
A soraid ismét megerősíti a klasszikus szlogent:
"NEM KELL HINNI A SPURI-ba, HANEM KI KELL PRÓBÁLNI!"
Nem kell elméleteket gyártani, a tények úgyis magukért beszélnek.
Addig nehéz eljutni az embereknek, hogy a sok csalós adalék után még a SPURI-t is kipróbálja!
Hiszem és vallom a becsületes kiváló minőségű termékeknek van hosszútávon létjogosultsága.
Anyagi előny, mérhető jobb paraméterek esetén, tény az is, aki nem tesz SPURI-t az üzemanyagba pocsékolja a pénzét.
A precíz mérhetőséggel magán embereknél sokszor van gond. Mégis 90%-ba sikerül meglepődni a használóknak, hogy milyen hasznos!
Örülök, hogy TE BLaci is ilyen precíz vagy!
Minél többet használod a SPURI-t annál jobb lesz a géped! Folyamatosan kevesebbet fogyaszt, mellette a javítási költségeid is csökkennek!
Tehát még az elején vagy, lesz ez még jobb is!
További balesetmentes autózást kívánok!
Üdvözlettel, Farkas Kálmán
A soraid ismét megerősíti a klasszikus szlogent:
"NEM KELL HINNI A SPURI-ba, HANEM KI KELL PRÓBÁLNI!"
Nem kell elméleteket gyártani, a tények úgyis magukért beszélnek.
Addig nehéz eljutni az embereknek, hogy a sok csalós adalék után még a SPURI-t is kipróbálja!
Hiszem és vallom a becsületes kiváló minőségű termékeknek van hosszútávon létjogosultsága.
Anyagi előny, mérhető jobb paraméterek esetén, tény az is, aki nem tesz SPURI-t az üzemanyagba pocsékolja a pénzét.
A precíz mérhetőséggel magán embereknél sokszor van gond. Mégis 90%-ba sikerül meglepődni a használóknak, hogy milyen hasznos!
Örülök, hogy TE BLaci is ilyen precíz vagy!
Minél többet használod a SPURI-t annál jobb lesz a géped! Folyamatosan kevesebbet fogyaszt, mellette a javítási költségeid is csökkennek!
Tehát még az elején vagy, lesz ez még jobb is!
További balesetmentes autózást kívánok!
Üdvözlettel, Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások