A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKöszönöm munkájukat!!!Nem hittem de csodát tett SPURI a 2.0 DTI vectramal 😀 elsö benyomás csendesebb lágyabb lett motor hangja 😀 vettem MANN FILTER üzemanyagszűrőt majd kicserélem.Már a kék spuri próbáján gondolkodom:D KÖSZÖNÖM HOGY ÚJRA SZÉPEN SZÓL AZ AUTÓM!!!
Legutóbbi hozzászólások