Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tóth Attila Tóth Attila írta ekkor 2012.05.15. 11:29
Tisztelt Farkas Úr!

Köszönöm rendkívül gyors válaszát!:D
A szép alapjárat, és a nem túlzottan magas általános fordulatszám valóban közel lehet az igazsághoz... No meg a nem túl nagy távolságok megtétele, amiben sok a település-menet, hisz itt a Dunántúlon 3-5 km-enként van egy falu... 😐

Igen, tudom, hogy az E85-ben van 15% benzin, ill. a benzinben 5% etanol, ezért az általam használt 70-30%-os benzin-E85 keverék tul. képp nem valami nagy arány, de az olcsóbb üzemeltetéshez már épp elég, hogy literenként 20-25 Ft-ot megspóroljak, pláne a Spuri adagolása mellett...! 😀

Köszönöm még egyszer, remélem még sok km-t tudok menni vele a jó időkben, aztán majd meglátom, hogy a kellő idő elteltével tisztul-e a gyertyák hada...?!:)

Köszönöm, a gép hangja vallóban nagyon szép, pláne, hogy a "szellőztetésén" segítettünk egy kicsit, néhány méretesebb lyukkal, így már azért egész emberes a hangja, mert a gyári dobok elég szerénykék voltak... 😀
Azért egy 1300 cm3-es choppernek már dukál némi férfiasabb hangzás, nem igaz...?! 😀
Valóban nem semmi gép, nem semmilyen menetdinamikával, már 3000-es fordulaton 123Nm nyomatékkal, azért ez már elég tiszteletet parancsoló...! 😀
Szeretem is rendesen, ezért is akarom, hogy sokáig, szépen üzemeljen, szeretném, ha minél tovább a társam lehetne az utakon... 😀

Lehet, néhány tankolásig megnövelem a Spurit 1,5x-es mennyiségre, hogy gyorsabb legyen a takarítása, mi erről a véleménye...?!
Ahogy olvastam a korábbi válaszaiban, ez még elfogadható mennyiség, és nem megy pazarlás-számba...?!

Üdvözlettel: T. Attila
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft