A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKöszönöm a gyors választ! Jó néhány tank, és ezer km után újra beszámolok, milyen változás lett, ha lett... 😀
Remélem, sikerül addigra kipucolnia a Spurinak minden szennyeződést...:)
Üdvözlettel: T. Attila
Remélem, sikerül addigra kipucolnia a Spurinak minden szennyeződést...:)
Üdvözlettel: T. Attila
Legutóbbi hozzászólások