A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlöm!
Nekem egy 19 éves régi swiftem van. Kb. 2000 km-t tettem meg spurival. Eleinte nagyon jól növekedett a nyomaték és csökkent a fogyasztás.
Úgy 500 km-rel ezelőtt csökkenni kezdett a nyomaték és nőni a fogyasztás.
Én arra gyanakszom, hogy kapott az utolsó olajcserénél egy ristore nevű kompresszió növelő adalékot az autó és esetleg azt távolíthatta el a spuri.
Ön mit gondol lehet-e ez a probléma oka? És, ha igen milyen megoldást javasol?
Válaszát előre is köszönöm!
Nekem egy 19 éves régi swiftem van. Kb. 2000 km-t tettem meg spurival. Eleinte nagyon jól növekedett a nyomaték és csökkent a fogyasztás.
Úgy 500 km-rel ezelőtt csökkenni kezdett a nyomaték és nőni a fogyasztás.
Én arra gyanakszom, hogy kapott az utolsó olajcserénél egy ristore nevű kompresszió növelő adalékot az autó és esetleg azt távolíthatta el a spuri.
Ön mit gondol lehet-e ez a probléma oka? És, ha igen milyen megoldást javasol?
Válaszát előre is köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások