Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Nagy János Nagy János írta ekkor 2012.05.19. 19:13
Üdvözlöm!
Nekem egy 19 éves régi swiftem van. Kb. 2000 km-t tettem meg spurival. Eleinte nagyon jól növekedett a nyomaték és csökkent a fogyasztás.

Úgy 500 km-rel ezelőtt csökkenni kezdett a nyomaték és nőni a fogyasztás.
Én arra gyanakszom, hogy kapott az utolsó olajcserénél egy ristore nevű kompresszió növelő adalékot az autó és esetleg azt távolíthatta el a spuri.

Ön mit gondol lehet-e ez a probléma oka? És, ha igen milyen megoldást javasol?

Válaszát előre is köszönöm!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft