Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
twenti twenti írta ekkor 2004.04.01. 20:00
Sziasztok!
Nekem egy 1.9JTD motoros 8éves autom van!
Érdeklődnék, hogy ebbe is bele lehet önteni spurit?
Melyik jobb a kék vagy a piros én igaziból már annak is örülnék ha kitisztítaná csak az égésteret!
Dunaújvárosban vagy környékén hol lehetne beszerezni?
Pontossan melyiknek mennyi az ára?
Válaszotokat előre is köszi!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft