A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok!
Nekem egy 1.9JTD motoros 8éves autom van!
Érdeklődnék, hogy ebbe is bele lehet önteni spurit?
Melyik jobb a kék vagy a piros én igaziból már annak is örülnék ha kitisztítaná csak az égésteret!
Dunaújvárosban vagy környékén hol lehetne beszerezni?
Pontossan melyiknek mennyi az ára?
Válaszotokat előre is köszi!
Nekem egy 1.9JTD motoros 8éves autom van!
Érdeklődnék, hogy ebbe is bele lehet önteni spurit?
Melyik jobb a kék vagy a piros én igaziból már annak is örülnék ha kitisztítaná csak az égésteret!
Dunaújvárosban vagy környékén hol lehetne beszerezni?
Pontossan melyiknek mennyi az ára?
Válaszotokat előre is köszi!
Legutóbbi hozzászólások