A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációJó napot!
Egyik kollégám ajánlotta a spurit gyorsan rá is kerestem a neten és tényleg csak pozitívumokat olvastam.
Az lenne a kérdésem hogy ugy használhatom e hogy mindig rátankolok vagy fogyaszam ki a tankot és ugy tankoljam tele és bele a spurit.Vagy ki fejti ugy is a hatást rátankolgatok és 50 liter után meg beletöltöm?
Köszönettel.
Egyik kollégám ajánlotta a spurit gyorsan rá is kerestem a neten és tényleg csak pozitívumokat olvastam.
Az lenne a kérdésem hogy ugy használhatom e hogy mindig rátankolok vagy fogyaszam ki a tankot és ugy tankoljam tele és bele a spurit.Vagy ki fejti ugy is a hatást rátankolgatok és 50 liter után meg beletöltöm?
Köszönettel.
Legutóbbi hozzászólások