Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Stifter Péter Stifter Péter írta ekkor 2012.06.14. 14:50
Jó napot!
Egyik kollégám ajánlotta a spurit gyorsan rá is kerestem a neten és tényleg csak pozitívumokat olvastam.
Az lenne a kérdésem hogy ugy használhatom e hogy mindig rátankolok vagy fogyaszam ki a tankot és ugy tankoljam tele és bele a spurit.Vagy ki fejti ugy is a hatást rátankolgatok és 50 liter után meg beletöltöm?
Köszönettel.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft