A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztrációüdv!
Nem használom sokat autómat, de szeretném kipróbálni én is a Spurit 🙂 Kérdésem az volna, hogy már tankba öntve a benzinben meddig őrzi meg jótékony hatásait? Megesik ,hogy csak két havonta tankolok, ez idő alatt nem "múlik" el a hatása?
Nem használom sokat autómat, de szeretném kipróbálni én is a Spurit 🙂 Kérdésem az volna, hogy már tankba öntve a benzinben meddig őrzi meg jótékony hatásait? Megesik ,hogy csak két havonta tankolok, ez idő alatt nem "múlik" el a hatása?
Legutóbbi hozzászólások