Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Béla Béla írta ekkor 2012.06.22. 10:37
Sziasztok!
Csak egy érdekességet írok le: tavaly a mondeo tdci-m alapjáraton 230 bar-on fecskendezett be. 2 évig előtte spurival ment. Eladtam. Az új tulaj nem foglalkozott a spurizással és 30e km után már dadogott hidegindításkor az autó és bizony 400 bar kellet az elkoszolódott porlasztócsúcsok miatt az alapjárati nyomáshoz. Csúcsokat kiszedette, kipucolták és most 260 bar az alapjárati nyomás. Ez is alátámasztja, hogy hasznos dolog ez a spuri sztm! Legjobbakat, Béla
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft