A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Béla!
Köszönettel vettük, hogy megosztotta tapasztalatát a SPURI-t használó kollegákkal!
Lám ilyenkor derül ki, milyen hasznos SPURI-val adalékolt minőségi üzemanyagot használni. Sajnos a köztudatban mindenféle elméletek születnek, hogy a jó üzemanyag káros a motorra.
Természetesen az utóbbi 40 évben árusított szemfényvesztésnél nem többet érő adalékokat szokott meg a piac és a vásárló. Nem is csoda, hogy be vannak fásulva, és nem hiszik el, hogy létezik egy olyan anyag is, ami becsületes, értékes, odavaló alkotókat tartalmazhat. Néha a rendszeres SPURI használók között is van némi kétkedés, de a használat mellőzésekor ismét rájönnek, hogy szükséges volt és hasznos a SPURI használata. Köszönjük a beírást. Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Köszönettel vettük, hogy megosztotta tapasztalatát a SPURI-t használó kollegákkal!
Lám ilyenkor derül ki, milyen hasznos SPURI-val adalékolt minőségi üzemanyagot használni. Sajnos a köztudatban mindenféle elméletek születnek, hogy a jó üzemanyag káros a motorra.
Természetesen az utóbbi 40 évben árusított szemfényvesztésnél nem többet érő adalékokat szokott meg a piac és a vásárló. Nem is csoda, hogy be vannak fásulva, és nem hiszik el, hogy létezik egy olyan anyag is, ami becsületes, értékes, odavaló alkotókat tartalmazhat. Néha a rendszeres SPURI használók között is van némi kétkedés, de a használat mellőzésekor ismét rájönnek, hogy szükséges volt és hasznos a SPURI használata. Köszönjük a beírást. Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások