A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációMár régen írtam ezen az oldalon.
A mostani tapasztalataimat írnám le. Gépkocsim egy 1993-as LADA szamara 1.3 karburátoros csodagép. Jelenleg a KÉK spurit használom. kb. 10 hónapja. Télen a fogyasztás városban 9-10 liter körül alakult. Ez persze javulás a piroshoz képest 9-11 liter. Évek során hasonló útvonalat jártam a pirossal minta a kékkel.
A téli hideg indítás a pirossal se volt rossz, de a kék még ettől is határozottabban működik. Most hogy nyár van valahogy új autókat megszégyenítő fogyasztása van ország úton. Számokkal kifejezve 5,8 liter +- 2-3 dl. Városi tavaszi nyári 7-8 liter. Függ a lámpáktól is. A kék 5. fokozatban (ha már kiégett a rendszer országúton 30-40km után) Szépen és határozottan gyorsít 80-90 km/h-ról 120 km/h-ra. Lehet előzni és jobban mint a pirossal. Persze ez senkit nem lep meg:) Emlékeim alapján a termék különböző csomagolásban kaptam meg (8-9 éve használom) az ez irányú fejlesztések is a gondoskodás irányát mutatja. A termék használata nem hit kérdése, hanem a tapasztalat és azt követő bizalom határozta meg az elmúlt éveket.
Remélem a SHELL ilyen irányú fejlesztéseit is még magasabb szintre hozza a KÉK. Vagy maradjon meg az ember a régi benzinkútnál ahol a termék az előzőekben leírtakat produkálja.????
Sok sikert és persze nem kis örömöket kívánok mindenkinek aki részt vett ill. vesz a termék fejlesztésében.
Ha az AVON éveken keresztül nem változtatott a marketing filozófiáján kérem önök se tegyék.
És innen is üdvözlöm Balatoni urat a kitartó munkájáért.
Madarász István Debrecenből.
A mostani tapasztalataimat írnám le. Gépkocsim egy 1993-as LADA szamara 1.3 karburátoros csodagép. Jelenleg a KÉK spurit használom. kb. 10 hónapja. Télen a fogyasztás városban 9-10 liter körül alakult. Ez persze javulás a piroshoz képest 9-11 liter. Évek során hasonló útvonalat jártam a pirossal minta a kékkel.
A téli hideg indítás a pirossal se volt rossz, de a kék még ettől is határozottabban működik. Most hogy nyár van valahogy új autókat megszégyenítő fogyasztása van ország úton. Számokkal kifejezve 5,8 liter +- 2-3 dl. Városi tavaszi nyári 7-8 liter. Függ a lámpáktól is. A kék 5. fokozatban (ha már kiégett a rendszer országúton 30-40km után) Szépen és határozottan gyorsít 80-90 km/h-ról 120 km/h-ra. Lehet előzni és jobban mint a pirossal. Persze ez senkit nem lep meg:) Emlékeim alapján a termék különböző csomagolásban kaptam meg (8-9 éve használom) az ez irányú fejlesztések is a gondoskodás irányát mutatja. A termék használata nem hit kérdése, hanem a tapasztalat és azt követő bizalom határozta meg az elmúlt éveket.
Remélem a SHELL ilyen irányú fejlesztéseit is még magasabb szintre hozza a KÉK. Vagy maradjon meg az ember a régi benzinkútnál ahol a termék az előzőekben leírtakat produkálja.????
Sok sikert és persze nem kis örömöket kívánok mindenkinek aki részt vett ill. vesz a termék fejlesztésében.
Ha az AVON éveken keresztül nem változtatott a marketing filozófiáján kérem önök se tegyék.
És innen is üdvözlöm Balatoni urat a kitartó munkájáért.
Madarász István Debrecenből.
Legutóbbi hozzászólások