A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán Úr, szívesen osztom meg a tapasztalataimat, hiszen már 5 éve használom a spurit és ez az utóbbi spuri nélküli elkoszolódásos dolog az eladott exautómnál számomra is meglepő volt. Egyébként a nagy megelégedés okai a jelenlegi: Tdci mondeónkban 196e km van és nagyon egészségesen ketyeg eredeti alkatrészekkel. Remélem még sokáig. Galaxy-ink ami szintén tdci pedig 5,44 literes átlagfogyasztással rendesen veri a mezőnyt a spritmonitor.de-n regisztrált galaxy felhasználók között. Tisztelettel, Béla
Legutóbbi hozzászólások