Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Béla Béla írta ekkor 2012.07.02. 12:14
Tisztelt Farkas Kálmán Úr, szívesen osztom meg a tapasztalataimat, hiszen már 5 éve használom a spurit és ez az utóbbi spuri nélküli elkoszolódásos dolog az eladott exautómnál számomra is meglepő volt. Egyébként a nagy megelégedés okai a jelenlegi: Tdci mondeónkban 196e km van és nagyon egészségesen ketyeg eredeti alkatrészekkel. Remélem még sokáig. Galaxy-ink ami szintén tdci pedig 5,44 literes átlagfogyasztással rendesen veri a mezőnyt a spritmonitor.de-n regisztrált galaxy felhasználók között. Tisztelettel, Béla
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft