A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Madarász István!
Köszönöm szépen a bejegyzését!
Minden erőfeszítésünkkel a továbbiakban is azon leszünk, hogy a legjobb fejlesztéseket érjük el. A legkiválóbb üzemanyag-adalék előállítására törekszünk a jövőben is!
További balesetmentes, élvezetes vezetést kívánok:
Üdvözlettel:
Farkas Kálmán
Köszönöm szépen a bejegyzését!
Minden erőfeszítésünkkel a továbbiakban is azon leszünk, hogy a legjobb fejlesztéseket érjük el. A legkiválóbb üzemanyag-adalék előállítására törekszünk a jövőben is!
További balesetmentes, élvezetes vezetést kívánok:
Üdvözlettel:
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások