Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Robert Robert írta ekkor 2012.07.14. 23:18
A Fiat JTD-hez kapcsolódóan én a következőket tudom mondani. Egy Opel Vectra 1.9 CDTI-t használok, a motorja tulajdonképpen ugyanaz mint a Fiat/Alfa JTD vagy a Saab TID. A második adalékos teletank után a motor lecsendesedett és az indítás is sokkal könnyebb lett. A fogyasztás majdnem 1 literrel csökkent, vegyes használatban 5.5l, amiben pesti forgalom is van bőven. Téli használat még nem volt, de az utóbbi 5000 km-en mintha kicserélték volna a motort.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft