A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációA Fiat JTD-hez kapcsolódóan én a következőket tudom mondani. Egy Opel Vectra 1.9 CDTI-t használok, a motorja tulajdonképpen ugyanaz mint a Fiat/Alfa JTD vagy a Saab TID. A második adalékos teletank után a motor lecsendesedett és az indítás is sokkal könnyebb lett. A fogyasztás majdnem 1 literrel csökkent, vegyes használatban 5.5l, amiben pesti forgalom is van bőven. Téli használat még nem volt, de az utóbbi 5000 km-en mintha kicserélték volna a motort.
Legutóbbi hozzászólások