Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Takács Tamás Takács Tamás írta ekkor 2012.07.20. 09:14
Tisztelt Farkas Kálmán Úr,
Tanácsot szeretnék kérni! Megvettem az euro-4-es tdci-m fél éve (120e km-el). Mint minden eddigi autómnál elkezdtem spurizni. 5e km után elkezdett rángatni a motor annál a fordulatnál ahol sztm a turbó kapcsol. (Go szűrőt kicseréltem iszonyatosan koszos volt, de a rángatás megmaradt 1300-1600-közötti fordulatnál)Sajnos már azóta elmentem 10 ezret és még rángatgat az autó. Előző tulaj ilyet nem tapasztalt. Lehet köze ahhoz, hogy a spuri még mindig takarít? Olyan mintha a turbó geometria állításnál lenne a baj, mintha akadna és lehet oda vitte nekem a kormot? 50 literhez 1 decit adok. Adjak többet? Amikor megzavarom az autópályán kicsit jobb a dolog és hidegben is javul szinte alig érezni. Esetleg egyéb javaslat? Semmilyen hibakód nincs és csak nagyon alap gázon produkálja. Kicsit jobban odalépek neki akkor semmit sem lehet érezni. Autó mellesleg nem füstöl (dpf nincs benne) jól fogyaszt és nagyon öregurasan vezetem, de nem araszolok vele városban főleg vidéken megyek. Köszönettel és tisztelettel, Tamás
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft