Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2012.07.22. 13:32
Tisztelt Takács Tamás!

Ezen az oldalon néhány beírással ezelőtt szintén Tdci motorról talál két alkalommal tapasztalatot, Budaörsről Bélától.
Nehéz bármit is pontosan diagnosztizálni a kevés adat miatt.
A motor előéleténél lehet egy kis probléma. Valószínű, hogy egy szerviz alkalmával az alapjárati nyomást kénytelenek voltak állítani, a szivattyú éa a csúcsok miatt.
Most a tiszta rendszernél soknak bizonyul. Be kell állítani a mostani tiszta rendszerhez!
Előtte gázolajszűrő cserét javaslok. Valószínű a SPURI a szűrőbe kitakarította a tankba lévő oldhatatlan fémoxidos részecskéket.
Az előtöltés szögét is meg lehet tekinteni gyári értéken van-e.
Profi szerelőhöz vigye, hiszen ezekhez a motorokhoz nagyon kell érteni!
Másfélszeres SPURI JG-2 is ki lehet próbálni. Ha ezzel jó az alapjárat, akkor a csúcsok és a a magas nyomású szivattyú előző tulajnál sérült valamilyen elégtelen gázolaj tankolás miatt.
Aki eladta az autót mindegy mit mond, ez tény.
Sajnos ezek a motorok érzékenyek az üzemanyagra, sőt a jó motorolajra is.
További jó autózást!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft