A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv!Spurit szeretnék önteni a kocsimba(2001-es 1.6 16v opel astra)mivel hétvégén megyünk le a Balatonra.És az lenne a kérdésem,hogy a spuri fel fog-e nekem oldani olyan lerakódott szennyeződést amitől eldugulhat-e valami valahol a kocsiba?Válaszokat előre köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások