Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Madura Attila Madura Attila írta ekkor 2012.07.24. 14:10
Üdv!Spurit szeretnék önteni a kocsimba(2001-es 1.6 16v opel astra)mivel hétvégén megyünk le a Balatonra.És az lenne a kérdésem,hogy a spuri fel fog-e nekem oldani olyan lerakódott szennyeződést amitől eldugulhat-e valami valahol a kocsiba?Válaszokat előre köszönöm!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft