Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
pali5555 pali5555 írta ekkor 2004.04.08. 19:00
Hello mindenkinek!Minálunk most va a nagyüzem,több kétütemü,négyütemü üzemel napi 12 orán át locsolunk több hektár dinyét a spurit most használjuk elöször de jo a véleményem rola föleg a kétütemünél, de anégyütemüné is üzemanya takarékoságott eredményez nem keveset,ezért jó!!!!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft