A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációHello mindenkinek!Minálunk most va a nagyüzem,több kétütemü,négyütemü üzemel napi 12 orán át locsolunk több hektár dinyét a spurit most használjuk elöször de jo a véleményem rola föleg a kétütemünél, de anégyütemüné is üzemanya takarékoságott eredményez nem keveset,ezért jó!!!!
Legutóbbi hozzászólások