Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
mpitti mpitti írta ekkor 2012.07.24. 14:58
Milyen a LADA szamara?
Lentebb írtam az 1.3-as járgányról.
Most is bizonyított közel 1200km megtétele után 6,0-6,2 literes fogyasztás jött ki úgy, hogy 2/3 autópálya, 1/3 hegyvidéki városi autózás. Az autópályán 110-130 km/h sebességgel közlekedtem. Szerintem jó a JG2.
Madarász István Debrecenből:)
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft