A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációMilyen a LADA szamara?
Lentebb írtam az 1.3-as járgányról.
Most is bizonyított közel 1200km megtétele után 6,0-6,2 literes fogyasztás jött ki úgy, hogy 2/3 autópálya, 1/3 hegyvidéki városi autózás. Az autópályán 110-130 km/h sebességgel közlekedtem. Szerintem jó a JG2.
Madarász István Debrecenből:)
Lentebb írtam az 1.3-as járgányról.
Most is bizonyított közel 1200km megtétele után 6,0-6,2 literes fogyasztás jött ki úgy, hogy 2/3 autópálya, 1/3 hegyvidéki városi autózás. Az autópályán 110-130 km/h sebességgel közlekedtem. Szerintem jó a JG2.
Madarász István Debrecenből:)
Legutóbbi hozzászólások