A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Madaura Attila!
Nyugodtan használja a SPURI-t. A tank és a rendszer takarítása nem olyan veszélyes, mint ahogy az képzelik! A gyantás lerakódás és az oldható anyagok részaránya kb. 70-90%. A megmaradó szilárd fémrészek soká tömítik el a rendszert. Azt fogja érezni, hogy a szokásosnál gyengébb a nyomaték alsó fordulat tartományba.
Ez azonban csak nagyon szennyezett, ősrégi autóknál fordul elő!
Most nyáron könnyebb elkezdeni a SPURI használatát, ugyanis a kondenzvíz is hamarabb diszpergálódik!
Ha tíz tankoláson keresztül csak javulni fog a nyomaték, akkor szilárd oxid szennyeződés nem volt az üzemanyag rendszerbe!
Mire bejön a fagy akkorra a rendszerbe lévő víz is eltávozik.
Csak jó tapasztalata fog lenni, de legyen türelmes 4-5 tankoláson keresztül, mert a SPURI végzi a dolgát!
Mindenki azt mondja, érezhető a különbség!
További balesetmentes autózást kívánok!
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Nyugodtan használja a SPURI-t. A tank és a rendszer takarítása nem olyan veszélyes, mint ahogy az képzelik! A gyantás lerakódás és az oldható anyagok részaránya kb. 70-90%. A megmaradó szilárd fémrészek soká tömítik el a rendszert. Azt fogja érezni, hogy a szokásosnál gyengébb a nyomaték alsó fordulat tartományba.
Ez azonban csak nagyon szennyezett, ősrégi autóknál fordul elő!
Most nyáron könnyebb elkezdeni a SPURI használatát, ugyanis a kondenzvíz is hamarabb diszpergálódik!
Ha tíz tankoláson keresztül csak javulni fog a nyomaték, akkor szilárd oxid szennyeződés nem volt az üzemanyag rendszerbe!
Mire bejön a fagy akkorra a rendszerbe lévő víz is eltávozik.
Csak jó tapasztalata fog lenni, de legyen türelmes 4-5 tankoláson keresztül, mert a SPURI végzi a dolgát!
Mindenki azt mondja, érezhető a különbség!
További balesetmentes autózást kívánok!
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások