A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt szakértő Úr!
Én egy húzott PDtdi motorba próbáltam ki amin egy 2260-as turbó, Al-es csúcsok vannak (250 ló 490 Nm) stb.. És nagyon észrettem az erő és nyomatéknövekedést de 40l gázolajhoz öntöttem 50ml csak mert a motor EGT-je is megnőtt a műszerem szerint úgy 950-1000 fok volt a 850 helyett 20-30 perces folyamatos padlógázas kigyorsítás után.
Önthetek 100-150ml-is akár 50l gázolajhoz vagy rizikós nehogy 1100 körül felmenjem az EGT-m és elolvasszam a motort.
Köszönöm.
Én egy húzott PDtdi motorba próbáltam ki amin egy 2260-as turbó, Al-es csúcsok vannak (250 ló 490 Nm) stb.. És nagyon észrettem az erő és nyomatéknövekedést de 40l gázolajhoz öntöttem 50ml csak mert a motor EGT-je is megnőtt a műszerem szerint úgy 950-1000 fok volt a 850 helyett 20-30 perces folyamatos padlógázas kigyorsítás után.
Önthetek 100-150ml-is akár 50l gázolajhoz vagy rizikós nehogy 1100 körül felmenjem az EGT-m és elolvasszam a motort.
Köszönöm.
Legutóbbi hozzászólások