A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációFord fiesta 1.4 tdciben használom 2400km mentem vele fogyasztás fél literrel lejebb ment. 80 körül 5. rángatott az is elmúlt. Lassan eléri a 200000kmet. Vettem 5 literes kiszerelésben de az nem valami praktikus csomag folyt a drága anyag mindenfelé, az a fél literes jóval barátibb. Most megy bele a traktorokba.
Legutóbbi hozzászólások