Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Stifter Péter Stifter Péter írta ekkor 2012.08.02. 18:22
Ford fiesta 1.4 tdciben használom 2400km mentem vele fogyasztás fél literrel lejebb ment. 80 körül 5. rángatott az is elmúlt. Lassan eléri a 200000kmet. Vettem 5 literes kiszerelésben de az nem valami praktikus csomag folyt a drága anyag mindenfelé, az a fél literes jóval barátibb. Most megy bele a traktorokba.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft