A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Stifter Péter!
Örülök, hogy meg van elégedve a termékünkkel!
Ön a környezetét is mentesíti a felesleges kipufogógáztól!
Az 5 literes arra van gyártva, hogy a üzemanyag kutaknál fejjel lefelé belezúdítsanak pld 4db-ot egy 10.000literes kútba!
További élvezetes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Örülök, hogy meg van elégedve a termékünkkel!
Ön a környezetét is mentesíti a felesleges kipufogógáztól!
Az 5 literes arra van gyártva, hogy a üzemanyag kutaknál fejjel lefelé belezúdítsanak pld 4db-ot egy 10.000literes kútba!
További élvezetes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások