A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán Úr !
Úgy érzem valami probléma van a termékükkel. Nem a flakonban lévő anyaggal, hanem magával a flakonnal. A 7. flakont kezdem el használni és még egyszer sem sikerült olyat vennem ami az 500ml tartalmazná. Eredeti bontatlan csomagoláson keresztül is elpárolog az adalék, így mindig közel 30-50ml hiányzik belőle. Tehát ennyivel kevesebbet kapok. Szerintem egy "normális" csomagolásból nem szabadna még hosszabb idő után sem elpárolognia az adaléknak. Azok a flakonok amiket megvettem nem a kirakatból hanem raktárból kerültek elő így kevésbé hiszem, hogy raktározási probléma miatt tűnik el az anyag a flakonból. Jó lenne ha utána néznének ennek a dolognak, hogy miért is van ez a jelenség és megoldható-e a probléma.
Úgy érzem valami probléma van a termékükkel. Nem a flakonban lévő anyaggal, hanem magával a flakonnal. A 7. flakont kezdem el használni és még egyszer sem sikerült olyat vennem ami az 500ml tartalmazná. Eredeti bontatlan csomagoláson keresztül is elpárolog az adalék, így mindig közel 30-50ml hiányzik belőle. Tehát ennyivel kevesebbet kapok. Szerintem egy "normális" csomagolásból nem szabadna még hosszabb idő után sem elpárolognia az adaléknak. Azok a flakonok amiket megvettem nem a kirakatból hanem raktárból kerültek elő így kevésbé hiszem, hogy raktározási probléma miatt tűnik el az anyag a flakonból. Jó lenne ha utána néznének ennek a dolognak, hogy miért is van ez a jelenség és megoldható-e a probléma.
Legutóbbi hozzászólások