A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációCsabának Várpalotára!
Igen, tudunk a jelenségről! 3 éve dolgozunk ezen a problémán!
A termékünk a gáz és a folyadék halmazállapot közötti, így minden csomagolásból elillan, pláne azért is, mert magas a mozgási energia tartalma egyes alkotónak a SPURI-ban.
Próbáltunk fém flakont ami nem kalibrálható és nagyon megdrágítja az árat. Mindenféle műagyag keveréket, de eloldja a legtöbbet, vagy ha nem akkor nem bírja a nagy melegben a nagy nyomást!
Most értünk a kísérletek finisébe egy három egymásba fújható flakonnal. Reméljük ez a speciális gumiflakon találmány beválik!
Még ebben az évben megjelenünk az új anyaggal, ami kinézetre teljesen megegyezik a régivel, de szuper lesz.
A nyári kánikulában sajnos extrém meleg volt és nem tesz jót a terméknek!
A kereskedők pedig nem a forgalmuknak megfelelő mennyiséget vásárolnak, a mennyiségi engedmények miatt!
Képviselőink kéthetente pedig megjelennek és nem kell csak egy kartont venni csomagolásonként.
Van akinek még 14-36 hónapja is a raktárába van a SPURI.
Az újat teszi ki mindig a polcra. Vagy nem kínálja a vevőinek!
Tehát van ilyen jelenség több helyen, de nagy átlagban jó forgalmú klímás boltokban nincs ilyen baj!
Köszönöm bejegyzését!
További jó autózást!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Igen, tudunk a jelenségről! 3 éve dolgozunk ezen a problémán!
A termékünk a gáz és a folyadék halmazállapot közötti, így minden csomagolásból elillan, pláne azért is, mert magas a mozgási energia tartalma egyes alkotónak a SPURI-ban.
Próbáltunk fém flakont ami nem kalibrálható és nagyon megdrágítja az árat. Mindenféle műagyag keveréket, de eloldja a legtöbbet, vagy ha nem akkor nem bírja a nagy melegben a nagy nyomást!
Most értünk a kísérletek finisébe egy három egymásba fújható flakonnal. Reméljük ez a speciális gumiflakon találmány beválik!
Még ebben az évben megjelenünk az új anyaggal, ami kinézetre teljesen megegyezik a régivel, de szuper lesz.
A nyári kánikulában sajnos extrém meleg volt és nem tesz jót a terméknek!
A kereskedők pedig nem a forgalmuknak megfelelő mennyiséget vásárolnak, a mennyiségi engedmények miatt!
Képviselőink kéthetente pedig megjelennek és nem kell csak egy kartont venni csomagolásonként.
Van akinek még 14-36 hónapja is a raktárába van a SPURI.
Az újat teszi ki mindig a polcra. Vagy nem kínálja a vevőinek!
Tehát van ilyen jelenség több helyen, de nagy átlagban jó forgalmú klímás boltokban nincs ilyen baj!
Köszönöm bejegyzését!
További jó autózást!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások