Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
J. Csaba J. Csaba írta ekkor 2012.08.12. 10:01
Tisztelt Farkas Kálmán Úr!
Mazda6 nem DPF-es diesel autoba használok piros Spurit. Több autosboltban a kék JG2-est ajánlották, mert 100LE felett ez kell. Télen JG2-est 2x adagban kell alkalmazni. Igazak a kapott információk? Vagy maradjak a piros Spurinál? Télen dupla mennyiséget használok a pirosból.
Köszönettel: J. Csaba
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft