A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán Úr!
Mazda6 nem DPF-es diesel autoba használok piros Spurit. Több autosboltban a kék JG2-est ajánlották, mert 100LE felett ez kell. Télen JG2-est 2x adagban kell alkalmazni. Igazak a kapott információk? Vagy maradjak a piros Spurinál? Télen dupla mennyiséget használok a pirosból.
Köszönettel: J. Csaba
Mazda6 nem DPF-es diesel autoba használok piros Spurit. Több autosboltban a kék JG2-est ajánlották, mert 100LE felett ez kell. Télen JG2-est 2x adagban kell alkalmazni. Igazak a kapott információk? Vagy maradjak a piros Spurinál? Télen dupla mennyiséget használok a pirosból.
Köszönettel: J. Csaba
Legutóbbi hozzászólások