A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt J. Csaba!
Nem igazán ezért fejlesztettük ki a SPURI JG-2 adalékunkat, amit önnek mondtak az árusítók.
Sajnos sokan hozzátesznek kitalált, nem igaz mondatokat! Mi csak azt mondhatjuk el, ami a tapasztalat és az igazság!
A félrevezetésből soha nem származik jó dolog!
A lapunk főoldalán, a lap legalján található egy cikk a "Mi a különbség..." kezdődő címmel.
Ebben megtalálja a piros-kék adalék közötti különbségről szóló választ.
Kérdés mindig az, mi a célom.
Hosszú motorélet, megtakarítás, nyereségesebb üzemmód, javítási költség csökkentés, sportos nyomatékos vezetés, biztonságos üzemmód, stb.
Ajánlom kipróbálni a kéket is, de csak akkor kell folyamatosan ezt használni, ha gyilkos fordulatokon használja a Mazdát.
A részecske szűrőnek nincs köze ahhoz, hogy melyik SPURI-t használja, bármelyik megfelel a műszaki paramétereknek.
Köszönöm kérdését!
Balesetmentes vezetést kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas K.
Nem igazán ezért fejlesztettük ki a SPURI JG-2 adalékunkat, amit önnek mondtak az árusítók.
Sajnos sokan hozzátesznek kitalált, nem igaz mondatokat! Mi csak azt mondhatjuk el, ami a tapasztalat és az igazság!
A félrevezetésből soha nem származik jó dolog!
A lapunk főoldalán, a lap legalján található egy cikk a "Mi a különbség..." kezdődő címmel.
Ebben megtalálja a piros-kék adalék közötti különbségről szóló választ.
Kérdés mindig az, mi a célom.
Hosszú motorélet, megtakarítás, nyereségesebb üzemmód, javítási költség csökkentés, sportos nyomatékos vezetés, biztonságos üzemmód, stb.
Ajánlom kipróbálni a kéket is, de csak akkor kell folyamatosan ezt használni, ha gyilkos fordulatokon használja a Mazdát.
A részecske szűrőnek nincs köze ahhoz, hogy melyik SPURI-t használja, bármelyik megfelel a műszaki paramétereknek.
Köszönöm kérdését!
Balesetmentes vezetést kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas K.
Legutóbbi hozzászólások