A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációHello!
Kb. 2 hónapja használom a piros Spurit, és jók a tapasztalataim: kb 4-500km után kezdtem érezni, hogy egyenletesebb az alapjárat, jobban húz és a fogyasztás 3-4dl/100km-rel csökkent u.olyan körülmények között. Ez azért is nagy szó, mert a kocsiban több, mint 220.000km van! Most kezdtem mega 2. doboz Spurit, és nem fogok másra áttérni az biztos!
Kb. 2 hónapja használom a piros Spurit, és jók a tapasztalataim: kb 4-500km után kezdtem érezni, hogy egyenletesebb az alapjárat, jobban húz és a fogyasztás 3-4dl/100km-rel csökkent u.olyan körülmények között. Ez azért is nagy szó, mert a kocsiban több, mint 220.000km van! Most kezdtem mega 2. doboz Spurit, és nem fogok másra áttérni az biztos!
Legutóbbi hozzászólások