A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán Úr !
És amit elfelejtettem megkérdezni. Ha az adalékot hozzáöntöm az üzemanyaghoz akkor is megmarad a kipárolgás ( valamilyen szintű ) ? Itt nem magára az üzemanyag párolgására hanem az adalékra gondolok, vagy az adalék és az üzemanyag vegyileg kötődnek egymáshoz és innentől kezdve stabil marad ?
És amit elfelejtettem megkérdezni. Ha az adalékot hozzáöntöm az üzemanyaghoz akkor is megmarad a kipárolgás ( valamilyen szintű ) ? Itt nem magára az üzemanyag párolgására hanem az adalékra gondolok, vagy az adalék és az üzemanyag vegyileg kötődnek egymáshoz és innentől kezdve stabil marad ?
Legutóbbi hozzászólások