Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Csaba Csaba írta ekkor 2012.08.13. 11:36
Tisztelt Farkas Kálmán Úr !
És amit elfelejtettem megkérdezni. Ha az adalékot hozzáöntöm az üzemanyaghoz akkor is megmarad a kipárolgás ( valamilyen szintű ) ? Itt nem magára az üzemanyag párolgására hanem az adalékra gondolok, vagy az adalék és az üzemanyag vegyileg kötődnek egymáshoz és innentől kezdve stabil marad ?
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft