A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Csaba!
Az üzemanyagba csupán 2 ezrelék az adalék, a felkonfigurálás után egyszerre arányosan párolog mindkét anyag!
Nem fog elillanni!
Több mint egy évig változatlan bármely üzemanyag minősége.
A benzinnél talán némi aromás tartalom hamarabb távozik a különböző forráspontok miatt.
Gyantásodás és kiválások, valamint rozsdásodási folyamat gátolva van a SPURI által!
Köszönöm kérdését!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Az üzemanyagba csupán 2 ezrelék az adalék, a felkonfigurálás után egyszerre arányosan párolog mindkét anyag!
Nem fog elillanni!
Több mint egy évig változatlan bármely üzemanyag minősége.
A benzinnél talán némi aromás tartalom hamarabb távozik a különböző forráspontok miatt.
Gyantásodás és kiválások, valamint rozsdásodási folyamat gátolva van a SPURI által!
Köszönöm kérdését!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások