Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Varga János Varga János írta ekkor 2012.08.25. 18:37
Tisztelt Farkas Kálmán úr !

A spuri (piros színű), adalékot minimum 6 éve használom. 2012. február hónapig meg voltam vele elégedve maximálisan olyannyira, hogy a kollegáimnak is ajánlottam. A spurit rendszeresen használom az autómba (Ford Fusion 1,4 benzines 2007-es), ez év februárjában azt vettem észre, hogy az autó fogyasztása megnőtt. Azt a spurit amit akkor a tankba öntöttem Kisvárdán vettem az egyik autósboltban. Februárban Budapestre mentem a Dombrádi benzinkúton tankoltam mint mindig egy kicsit káoszban voltam mert a spurim elfogyott és akkor nem volt nálam, de amint bementem fizetni a benzinkútra akkor láttam, hogy ott is van és így vettem egy 0,5-ös kiszerelést, amiből az ajánlott menyiséget bele is öntöttem az autó tankjába. A budapesti út előtt (tudom hidegben az autó többet eszik, hosszabb táv egyhúzamban stb.), egy tank benzinnel (45L) 525 km tudtam megtenni. Amikor visszafele jöttem Budapestről akkor már észrevettem, hogy az autó fogyasztása csökkent. Úgy voltam vele, hogy nagyobb táv és így jobb a fogyasztása az autónak. Igen ám de érdekes módon amíg abból a flakonból használtam a spurit addig az autó fogyasztása javult (45L=710 km-el). Ez felkeltette az érdeklődésemet és vásároltam az autósboltban egy flakon spurit. Összehasonlítottam a benzinkúton vásároltam és érdekes módon a benzinkúti spuri egy árnyalattal sötétebb, illetve a világosabb színű spuri szagosabb. Tudom ez nem bízonyít semmit, én úgy voltam akkor vele, hogy hülyeség ugyan miért lenne rosszabb az egyik a másiktól, igen ám de ahogy elkezdtem használni a világosabb színű spurit az autó fogyasztása ismét elkezdett nőni mintha nem is használnám. Érdekes módon újra tankoltam természetesen úgyanott, de a sötétebb színű spurit öntöttem bele és milyen érdekes az autó ismét jól fogyasztott. Tisztelt uram minden elismerésem az öné, hogy egy ilyen adalék anyagot tudott kifejlkeszteni, de szerintem ez így nem jó, és sokan panaszkodnak, hogy a spuri már nem olyan mint volt.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft