Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Varga János Varga János írta ekkor 2012.08.30. 17:29
Tisztelt Farkas Kálmán úr !

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszolt az észrevételemre. Mély megelégedéssel tölt el ez a hozzáállás az ön részéről, bízom benne, hogy rövid időn belül ki tudják deríteni, hogy mi a probléma az adalékkal. A bolt ahol vettem az Kisvárda a pénzügyőr laktanyánál található. A legutóbbi vásárlásom helye az a dombrádi benzinkút. Ezen a benzinkúton előzőleg vettem a jó minőségű spurit és nekik jeleztem az elműlt héten, hogy a spuri nem jó és nagyon segítőkészek voltak a dolgozók. Az autó tankolásánál kb:42 L benzinhez öntöttem a rosszabb minőségü spuriból 2 decit. Egy hét alatt mentem kb: 100 km-et az autó fogyasztása az előző tankoláshoz viszonyítva nőt. Ma felmentem Debrecembe 100 km egy huzamban az autó fogyasztása 42 L benzin=megtehető 590 km. Debrecemben a maradék jobb minőségű spurit 1 decit beleöntöttem a tankban lévő benzinhez. Az eredmény 42 L=660km.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft