A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Spuri!
Érdeklődni szeretnék, hogy van e már olyan benzinkút, ahol a tankkészlethez van keverve a spuri, így nem kellene külön hozzáönteni.
Köszönettel: Kovács Kristóf
Érdeklődni szeretnék, hogy van e már olyan benzinkút, ahol a tankkészlethez van keverve a spuri, így nem kellene külön hozzáönteni.
Köszönettel: Kovács Kristóf
Legutóbbi hozzászólások