A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Kovács Kristóf!
Van, de csupán egy helyen az országban, Mezőtúron.
A benzinkutak üzemeltetői téves elméletek sorát gyártják a fejükbe!
Pontosabban azt, hogy olcsó, nagyon rossz minőségű üzemanyagot lehet csak eladni! Érdekes!
Eszükbe sem jut, hogy a gagyi, kritikán aluli prémiumnak nevezett üzemanyag helyett valóban ütős minőségi üzemanyagot áruljanak!
Hagy döntse már el a vevő, hogy melyikből szeretne tankolni!!!!!! Ne pedig a kút üzemeltető zárja ki a lehetőséget, azzal a filozófiával, hogy ezeknek a hülyéknek úgyse kell!
A komplett Kutak kezelése felébe van, mint flakononként kiszerelve!
Milyen a kutas??????
Négyszer annyit tesz rá!!!!!!
Nehogy már!!!
Így nem lehet kereskedni!
Panaszkodnak, hogy újabb kutak nyílnak sorban, és fele a forgalmuk, mint tavaly ilyenkor!
Eszükbe sem jut, elméletet váltani! Talán máshogy, becsületesen kellene üzletelni! Hosszútávon megtérül!
Folyamatosan dolgozunk az ügyön, de most szélmalom harcnak tűnik!
Egy okos kutas kereskedő használta ki eddig ezt a konkurencia harcban bevethető előnyt! Persze ennek idő kell, mire a vevőkör megtudja! És oda szokik vásárolni!
Köszönöm kérdését! Jó témát vetett fel! Ez egy hosszabb cikket is megérdemelne!
További balesetmentes vezetést kívánok!
Tisztelettel!
Farkas Kálmán
Van, de csupán egy helyen az országban, Mezőtúron.
A benzinkutak üzemeltetői téves elméletek sorát gyártják a fejükbe!
Pontosabban azt, hogy olcsó, nagyon rossz minőségű üzemanyagot lehet csak eladni! Érdekes!
Eszükbe sem jut, hogy a gagyi, kritikán aluli prémiumnak nevezett üzemanyag helyett valóban ütős minőségi üzemanyagot áruljanak!
Hagy döntse már el a vevő, hogy melyikből szeretne tankolni!!!!!! Ne pedig a kút üzemeltető zárja ki a lehetőséget, azzal a filozófiával, hogy ezeknek a hülyéknek úgyse kell!
A komplett Kutak kezelése felébe van, mint flakononként kiszerelve!
Milyen a kutas??????
Négyszer annyit tesz rá!!!!!!
Nehogy már!!!
Így nem lehet kereskedni!
Panaszkodnak, hogy újabb kutak nyílnak sorban, és fele a forgalmuk, mint tavaly ilyenkor!
Eszükbe sem jut, elméletet váltani! Talán máshogy, becsületesen kellene üzletelni! Hosszútávon megtérül!
Folyamatosan dolgozunk az ügyön, de most szélmalom harcnak tűnik!
Egy okos kutas kereskedő használta ki eddig ezt a konkurencia harcban bevethető előnyt! Persze ennek idő kell, mire a vevőkör megtudja! És oda szokik vásárolni!
Köszönöm kérdését! Jó témát vetett fel! Ez egy hosszabb cikket is megérdemelne!
További balesetmentes vezetést kívánok!
Tisztelettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások