A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán Úr!
Köszönöm szépen a választ és a tanácsokat.
A Spuri flakon párolgási problémájából következő drágább flaskát nem lehetne többször felhasználni ? (csak egy ötlet)
Nekem eddig még mindig az előírt mennyiség volt a flaskában, mikor megvásároltam.
Kívánok sok sikert és egészséget, üdvözlettel Sáránszki Mihály.
Köszönöm szépen a választ és a tanácsokat.
A Spuri flakon párolgási problémájából következő drágább flaskát nem lehetne többször felhasználni ? (csak egy ötlet)
Nekem eddig még mindig az előírt mennyiség volt a flaskában, mikor megvásároltam.
Kívánok sok sikert és egészséget, üdvözlettel Sáránszki Mihály.
Legutóbbi hozzászólások