A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Sáránszki Úr!
Mi is gondoltunk már az eldobható flakonra, de sajnos több gond is volt vele. Egyrészt nagyon csúnya állapotban tudtuk visszavásárolni a flakonokat, másrészt a hamisítók is mindenféle anyagokat töltöttek bele. Ezért jobb, ha a vevők használat után eldobják a flakonokat.
További balesetmentes autózárt kívánok!
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Mi is gondoltunk már az eldobható flakonra, de sajnos több gond is volt vele. Egyrészt nagyon csúnya állapotban tudtuk visszavásárolni a flakonokat, másrészt a hamisítók is mindenféle anyagokat töltöttek bele. Ezért jobb, ha a vevők használat után eldobják a flakonokat.
További balesetmentes autózárt kívánok!
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások