Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2012.10.12. 10:15
Tisztelt Sáránszki Úr!

Mi is gondoltunk már az eldobható flakonra, de sajnos több gond is volt vele. Egyrészt nagyon csúnya állapotban tudtuk visszavásárolni a flakonokat, másrészt a hamisítók is mindenféle anyagokat töltöttek bele. Ezért jobb, ha a vevők használat után eldobják a flakonokat.
További balesetmentes autózárt kívánok!
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft