A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Kovács Kristóf Úr!
Adagolhatóságról szóló bejegyzését nem tudtam értelmezni. A mint pl. itt után én csak két csillagot látok. Ez mit jelent?
A 125 ml-esből 25 ml-enként lehet kimérni a SPURI-t. Ez 12,5 liter üzemanyagot jelent. Az alatta lévő mennyiséget pl. láncfűrészbe, fűnyíróba, kis robogóba oly módon lehet megoldani, hogy egy 20 literes kannába előre bekeverjük a benzint. Leginkább kétüteműek ezek a kis teljesítményű motorok, így ha kis mennyiségről van szó a kétütemű olajat is előre be kell keverni egy kannában. Ha mégsem jól értelmeztem, akkor kérem írja meg pontosabban. Mi lenne Ön számára a kényelmesebb?
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Adagolhatóságról szóló bejegyzését nem tudtam értelmezni. A mint pl. itt után én csak két csillagot látok. Ez mit jelent?
A 125 ml-esből 25 ml-enként lehet kimérni a SPURI-t. Ez 12,5 liter üzemanyagot jelent. Az alatta lévő mennyiséget pl. láncfűrészbe, fűnyíróba, kis robogóba oly módon lehet megoldani, hogy egy 20 literes kannába előre bekeverjük a benzint. Leginkább kétüteműek ezek a kis teljesítményű motorok, így ha kis mennyiségről van szó a kétütemű olajat is előre be kell keverni egy kannában. Ha mégsem jól értelmeztem, akkor kérem írja meg pontosabban. Mi lenne Ön számára a kényelmesebb?
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások