A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt gyártó!
Egy Renault szerelő ismerősöm mondta,hogy az 1.5dci motorhoz nem jó a spuri,mert szárítja a gázolajat,inkább 2T olajat tegyek hozzá max 1% arányban.
Igaz ez???
Előre is köszönöm válaszát!
Egy Renault szerelő ismerősöm mondta,hogy az 1.5dci motorhoz nem jó a spuri,mert szárítja a gázolajat,inkább 2T olajat tegyek hozzá max 1% arányban.
Igaz ez???
Előre is köszönöm válaszát!
Legutóbbi hozzászólások