A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációAz apósomnak szintén 1,5 DCI motorja van a Thalia-ban.Amióta adagolva van az egyszerű Auchanos üzemanyag, azóta az autó iszonyat csendes, jó a járása, jó a húzása. 8 éve semmihez nem kellett nyúlni. Valamit biztos félreértett a szerelő. Nekem Toyota Celica-m van 5 éve használom benne a Spurit most volt nagy szervízen (242e km) és a szerelő kérdezte, hogy olyan mintha Spurit használnék. Én mondta, hogy igen. Önnek is ajánlom!
Üdv, Göbi
Üdv, Göbi
Legutóbbi hozzászólások