Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Lancelot Lancelot írta ekkor 2004.04.19. 13:00
Sziasztok! kb. 1 éve használom rendszeresen a piros Spuri-t 1990-es évjáratú benzines XM-emben. Először csak azért kezdtem el használni, mert magamat szerettem volna megnyugtatni hogy tettem valamit a motorért, a rendkívül gyenge minőségű benzinekkel szemben. Tapasztalatom tulajdonképpen nem volt. Se jó, se rossz. Rendszeresen minden tankolásnál locsolgattam az autóba a spurit, de semmit nem vettem észre az autó viselkedésén, vagy teljesítményén. A napokban eladósorba került az autó. Folyamatosan autópiacokra, vásárokba jártam vele. Egy idő után elfogyott a 'Spuris' üzemanyag, így tankolnom kellett. Gondoltam mostmár nem öntök a benzinhez Spurit, majd önt hozzá az új tulaj, ne az enyémet pocsékoljam bele. kb 200 km után furcsa dolgok jelentkeztek. Na innentől kezdve vettem észre hogy mi is a Spuri. A 'tiszta benzinnel' az autó gyakorlatilag teljesen megváltozott. Erőtlen, kopogó hang a motorból, szabálytalan alapjárat. Persze, be lehet választani az átlagosnál rosszabb minőségű benzint, éppen ezért rátankoltam egy másik kútnál is, de semmi változás. Az autó szinte hulla volt. Legalábbis a korábban nyújtott teljesítményével szemben. Amikor használtam a Spurit, valószínűleg fokozatosan 'takarította ki a motort', és fejtette ki kedvező hatását. Ezért nem volt észrevehető a !!lényeges!! különbség. De miután megfosztottam a motort a Spuritól, sztrájkba lépett. Aki kételkedik a hatásában, javaslom próbálja ki ezt: Locsolgassa szorgalmassan a Spurit a tankba, minden tankolás alkalmával, kb 3-4 hónapig. Aztán pedig mellőzze a használatát. Észrevehető a küölönbség! Nagyon is! Tényleg érdemes kipróbálni.
Van egy 250ccm-es MZ ETZ-m is. Abba is rendszeresen használom a Spurit. Na ott viszont drámai változásokat tapasztaltam, már az első használat után. Pontos precíz alapjárat, nyomatékosabban tűnő motor. Ha ráhúzom a gázt, azonnal reagál, nem akar fuldoklani, megtorpanni, tudja dolgát. Az MZ-ben rendszeresen használom a Spurit kb 1,5 éve. Kétütemű motorokkal biztosan csodát tesz!

Mindenkinek sok sikert! A Spurisoknak meg örök hála!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft