A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Robi!
Bár a mínusz 25 C elég ritka még a hegyekben is, de a normál SPURI kétszeres arányban még mindig elegendőnek bizonyult. Ha mégis használja a JG-2-est, akkor azt ugyanilyen 1,5-2-szeres arányban adalékolja. A JG-2-es kétszeres arányban már jóval mínusz 30 C alatt is teljesít, ami nagyon ritkán szokott előfordulni.
További balesetmentes vezetés, és kellemes ünnepeket kívánok!
Üdvözlettel:
Farkas Kálmán
Bár a mínusz 25 C elég ritka még a hegyekben is, de a normál SPURI kétszeres arányban még mindig elegendőnek bizonyult. Ha mégis használja a JG-2-est, akkor azt ugyanilyen 1,5-2-szeres arányban adalékolja. A JG-2-es kétszeres arányban már jóval mínusz 30 C alatt is teljesít, ami nagyon ritkán szokott előfordulni.
További balesetmentes vezetés, és kellemes ünnepeket kívánok!
Üdvözlettel:
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások