Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2012.12.06. 11:03
Kedves Robi!

Bár a mínusz 25 C elég ritka még a hegyekben is, de a normál SPURI kétszeres arányban még mindig elegendőnek bizonyult. Ha mégis használja a JG-2-est, akkor azt ugyanilyen 1,5-2-szeres arányban adalékolja. A JG-2-es kétszeres arányban már jóval mínusz 30 C alatt is teljesít, ami nagyon ritkán szokott előfordulni.

További balesetmentes vezetés, és kellemes ünnepeket kívánok!
Üdvözlettel:
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft