Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Vepi Trans és Go Freight Kft Vepi Trans és Go Freight Kft írta ekkor 2012.12.08. 11:25
Tisztelt Farkas Kálmán úr!
Két cég nevében írom meg a sajnos nem túl pozitív tapasztalatokat!Három furgon folyamatos és egyenletes használata mellett sajnos semmilyen fogyasztás csökkenést nem tapasztaltunk!Renault Master 2.5dci 340e km,2 db Fiat Ducató 3.0 multijet 50e km és 400e km futásteljesítménnyel.Már mindent bevetettünk,h fogyasztás csökkentést érjünk el,mert havi 12-18e km-nél akár 1 liter is számít.Egyenletes 115km/h sebességgel közlekedünk nyugat európa autópályáin.1 sofőr van és ketten a saját autóinkon ülünk(lopást kizárhatjuk).A Master 8-8.5 a Ducatók 10-10.5 literrel jártak a spuri előtt.Most a kék spurival 10e km használat után semmilyen változást nem vettünk észre.Kék spurira azért váltottunk,mert a pirossal ugyanez volt a helyzet 3000km használat után.Vigyázunk az autókra,mert a sajátunk és 25 e km alatt,nem kell motorolajat sem utántölteni,mert 2200-2400-as fordulaton közlekedünk.A spuri használattal sem plusz nyomaték nem érkezett sem fogyasztás csökkenés.A külföldi üzemanyaggal(német,luxemburgi)folyamatosan jobb adatok vannak(-1 liter).Ezt vártuk a spuritól is.Folyamatosan használtuk 100 literhez 200-250ml.Nem szeretnénk ezzel a spuri jótékony hatásában kételkedni,de ezek valós tények-adatok!Bármilyen vizsgálatnak vagy tesztnek alávethetőek az autóink vagy bármilyen tanácsot szívesen fogadunk!
Tényként szeretném még megjegyezni,hogy volt olyan Master,ami új korától spurival használtak és két évesen 325 e km-nél az összes porlasztót cserélték(csak kúton tankolták) és volt olyan Movanó(ugyanilyen motorral) amibe 2T olajat tettek 10e kilométerenként és négy évesen 850e km-el adták el porlasztó és szivattyú csere nélkül!Biztos sok tényezőből áll össze egy autó élettartama,de ezek tények!
Köszönettel és Tisztelettel:Verdó Gyula,Pintér Tamás
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft