Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Kovács Szabolcs Kovács Szabolcs írta ekkor 2012.12.10. 10:43
Tisztelt Farkas Úr!

Én is elégedett vásárlóként írok, sőt talán mondhatom, hogy az átlagnál szerencsésebbként. Most már lassan két éve használom a piros spurit 2005-ös Peugeot 307 1.6 Hdi autómba (most 140 e km), és a következőt tapasztaltam: az előírd adagolási mennyiséget használva (100 ml / 50 l dízel), kb. 7-8000 km megtételét követően sem tapasztaltam érdemi fogyasztáscsökkenést, azonban jól érezhető volt a nyomatékbővülés és a motor sokkal simább járása (a nyomatéktöbbletet igyekeztem nem kihasználni sportos vezetéssel, tehát nem fognám erre a fogyasztáscsökkenés elmaradását). A kiinduló fogyasztás érték vegyes használatban nyáron 5,3-5,5 l, télen 5,8-6,2 l volt. Ezt követően fele keverékarányra váltottam: 50 l üzemanyaghoz csak 50 ml spurit öntöttem, és így használom a mai napig is. Úgy érzem a jótékony hatások így is megmaradtak, ugyanakkor a fogyasztás nyáron 4,5-4,7 l-re, télen 4,8-5,1 l-re csökkent: ez több mint 15% megtakarítás. Az egyetlen problémás pontként én is a csomagolást, illetve a dobozon átható szagot látom/érzem, így türelmetlenül várom az új doboz kifejlesztését.

Üdv: Kovács Szabolcs
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft