A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Verdó Gyula és Pintér Tamás!
Roppantul örülök, hogy végre a több száz beírásból van egy negatív, vagy legalábbis egy nullás értékű tapasztalat bejegyezve. Így már hiteles a vendégkönyvünk. Néha meggyanúsítottak bennünket, hogy ezeket a beírásokat törölni szoktuk.
Válaszolva tapasztalatára azt tudom mondani, hogy kizárt dolog a tekintetben, hogy a SPURI eredménytelen lenne a fogyasztáscsökkentésben. Bármilyen típusú, gyártmányú motort tesztelve a legprecízebb rototeszt nyomatékpadon, melynek 0,1 NM a pontossága, a 10% hatékonyabb üzemmódot mindenképpen ki tudtuk mutatni. Az Önök esetében vizsgálódni kellene a körülmények tekintetében.
Ilyen kevés információval sajnos nem tudunk véleményt mondani. A nyomaték adta előnyt és azt a pozitív tulajdonságokat kihasználni ugyanolyan paraméterek és körülmények között nagyon nehéz, így azt javaslom, hogy az év hasonló hónapjának, hasonló hőmérsékleti viszonyaival és út megtételével hasonlítsa össze. Tehát decembert a decemberrel.
Több ezer, sőt több tízezer megelégedett vásárlónk egybehangzó véleménye szerint a termékünk hozza az eredményt. Tudunk segíteni további részletes körülmény méréssel, ahol minden konstans, a beszívott levegő páratartalmától, hőmérsékletétől, az üzemanyag összetételéig. Van néha olyan jelenség, különösen a francia gyártmányoknál, hogy a jó minőségű üzemanyagot, illetve annak pozitív tulajdonságait nem tudja kihasználni, néhány jeladó elégtelen működése miatt.
Köszönöm bejegyzésüket, további balesetmentes vezetést kívánok!
Üdvözlettel:
Farkas Kálmán
Roppantul örülök, hogy végre a több száz beírásból van egy negatív, vagy legalábbis egy nullás értékű tapasztalat bejegyezve. Így már hiteles a vendégkönyvünk. Néha meggyanúsítottak bennünket, hogy ezeket a beírásokat törölni szoktuk.
Válaszolva tapasztalatára azt tudom mondani, hogy kizárt dolog a tekintetben, hogy a SPURI eredménytelen lenne a fogyasztáscsökkentésben. Bármilyen típusú, gyártmányú motort tesztelve a legprecízebb rototeszt nyomatékpadon, melynek 0,1 NM a pontossága, a 10% hatékonyabb üzemmódot mindenképpen ki tudtuk mutatni. Az Önök esetében vizsgálódni kellene a körülmények tekintetében.
Ilyen kevés információval sajnos nem tudunk véleményt mondani. A nyomaték adta előnyt és azt a pozitív tulajdonságokat kihasználni ugyanolyan paraméterek és körülmények között nagyon nehéz, így azt javaslom, hogy az év hasonló hónapjának, hasonló hőmérsékleti viszonyaival és út megtételével hasonlítsa össze. Tehát decembert a decemberrel.
Több ezer, sőt több tízezer megelégedett vásárlónk egybehangzó véleménye szerint a termékünk hozza az eredményt. Tudunk segíteni további részletes körülmény méréssel, ahol minden konstans, a beszívott levegő páratartalmától, hőmérsékletétől, az üzemanyag összetételéig. Van néha olyan jelenség, különösen a francia gyártmányoknál, hogy a jó minőségű üzemanyagot, illetve annak pozitív tulajdonságait nem tudja kihasználni, néhány jeladó elégtelen működése miatt.
Köszönöm bejegyzésüket, további balesetmentes vezetést kívánok!
Üdvözlettel:
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások