A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Kovács Szabolcs!
Örömmel vettem bejegyzését, ilyen jelenséget már tapasztaltunk.
Ez arra utal, hogy az égéshez szükséges üzemanyagot nem megfelelően kapja a henger. E körül kellene vizsgálódnia az autószerelőnek. Az egyenlegünk sok ismeretlenes, melyet csak ez érzékelők és a kompjuter helyreigazításával, cseréjével, javításával lehet megoldani. Ha már azt érzi, hogy nyomatékosabb az autó, könnyebb, halkabb a járása és egyéb pozitív tulajdonságokat tapasztal, akkor az arra utal, hogy a járműnek jót tesz a SPURI üzemanyag-adalékunk. Ha már a víz diszpergálásra gondolunk az is egy nagy eredmény.
További balesetmentes vezetést és Kellemes Ünnepeket kívánok!
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Örömmel vettem bejegyzését, ilyen jelenséget már tapasztaltunk.
Ez arra utal, hogy az égéshez szükséges üzemanyagot nem megfelelően kapja a henger. E körül kellene vizsgálódnia az autószerelőnek. Az egyenlegünk sok ismeretlenes, melyet csak ez érzékelők és a kompjuter helyreigazításával, cseréjével, javításával lehet megoldani. Ha már azt érzi, hogy nyomatékosabb az autó, könnyebb, halkabb a járása és egyéb pozitív tulajdonságokat tapasztal, akkor az arra utal, hogy a járműnek jót tesz a SPURI üzemanyag-adalékunk. Ha már a víz diszpergálásra gondolunk az is egy nagy eredmény.
További balesetmentes vezetést és Kellemes Ünnepeket kívánok!
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások